Otwórz własną pracownię, nauczymy Cię jak naprawiać!

Chcesz otworzyć własne laboratorium naprawy i regeneracji wtryskiwaczy Common Rail, pompowtryskiwaczy lub pomp diesla? Wdrożymy Cię w ten biznes od zera od strony technicznej!

Nie musisz być specjalistą, to nasze zadanie by Cię nim uczynić.


Przy zakupie wyposażenia pracowni układów wtryskowych oprócz montażu i uruchomienia urządzeń, przeprowadzimy BEZPŁATNE szkolenie z zakresu naprawy wtryskiwaczy i innych podzespołów w Twojej firmie! Szkolenie trwa od tygodnia do kilku tygodni w zależności od wersji i konfiguracji laboratorium.
Praktyczne szkolenia techniczne przeprowadza Michał Gładysek. Na cyklu szkoleń poznasz całą procedurę regeneracji od demontażu podzespołu na części pierwsze, weryfikację uszkodzeń i dobór części zamiennych poprzez jego czyszczenie i montaż, aż po kalibrację, testowanie i regulację by uzyskać w pełni naprawiony produkt o wysokiej jakości. Dysponujemy zestawem szkoleniowym podzespołów zawierającym wszystkie spotykane generacje i rodzaje wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp oraz ich usterki.
Po zakończonych szkoleniach prowadzimy bezterminową i bezpłatną pomoc telefoniczną w razie napotkanych problemów. Nie zostaniesz sam z trudnymi tematami technicznymi.

Oferujemy wyposażenie oparte o specjalistyczne narzędzia, testery oraz stoły probiercze. Jesteśmy wyłącznym importerem urządzeń do czyszczenia i testowania wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy i pomp Common Rail firmy Carbon Zapp oraz wiodącym autoryzowanym dystrybutorem urządzeń i narzędzi dieslowskich firmy Bosch.

Zaufało nam już kilkadziesiąt firm z całej Polski i Europy. Zapraszamy do współpracy.


Więcej informacji uzyskasz na stronie poświęconej uruchamianiu pracowni regeneracji wtryskiwaczy i pomp. Otwórz własną pracownię diesla

Wejdź w nowy biznes, stronę techniczną zostaw nam