O naszej firmie

Naprawimy Twoje wtryskiwacze. Twój diesel - nasza pasja.

24 miesiące gwarancji

na naprawione wtryskiwacze w naszej firmie. Dzięki pracy w najwyższych standardach, jesteśmy pewni, że wtryskiwacze nie zawiodą Cię znowu przez dłuższy okres czasu.

Otrzymasz produkt najwyższej jakości

Do układu CR stosujemy kontrolę jakości Bosch Quality Scan. Zdobyliśmy pierwsze miejsce w Polsce w Teście Tajemniczego Klienta organizowanym przez firmę Bosch.

Darmowa dostawa wtryskiwaczy

Przesyłka od nas do klientów jest zawsze gratis na terenie Polski.

Wszystkie paczki wysyłamy kurierem DHL z ubezpieczeniem przesyłki.

Autoryzacje


Bosch Diesel Service
prestiżowa autoryzacja regeneracji wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczyBosch Car Service
Serwis samochodowy
VDO DRS partner
autoryzacja regeneracji wtryskiwaczy Siemens VDO Continental
EURO3, EURO4, EURO5 - nowa autoryzacja nadana w 2021 roku oparta o sprzęt Carbon Zapp autoryzowany przez VDO Continental


Nasi pracownicy są przeszkoleni z zakresu naprawy wtryskiwaczy:
• 1 - sprężynowych
• 2 - sprężynowych
• stopniowych z układów PLD
• Common Rail
• pompowtryskiwaczy
w samochodach osobowych oraz ciężarowych.

Szkolenia były przeprowadzone w centrach szkoleniowych Bosch w Wiedniu oraz w Warszawie.
Nasza firma posiada wdrożony system jakości ISO 9001:2008
Pracujemy w oparciu o zaawansowane narzędzia i stoły probiercze firmy Bosch. Posiadamy duży magazyn części zamiennych m.in firmy Bosch i Delphi do wtryskiwaczy, co znacznie przyspiesza proces naprawy.

Firma została założona w 1980 roku i ma bogatą historię. Przeczytaj o nas więcej w dziale "Historia firmy" na stronie https://gladysek.pl

Nowość 4.2021: Autoryzacja VDO na wtryskiwacze EURO3-4-5

Gładysek - autoryzacja VDO na wtryskiwacze Siemens VDO Continental EURO3, EURO4, EURO5

Dnia 16 kwietnia 2021 r. firma Gładysek otrzymała autoryzację VDO na naprawę i testowanie wtryskiwaczy VDO EURO3, EURO4, EURO5. Wtryskiwacze znane są też pod marką Siemens, Siemens VDO, a także Continental. Siemens w pewnych latach był inwestorem, a obecnie właścicielem marki VDO jest Continental. Stąd liczne nazewnictwo tych samych wtryskiwaczy. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która otrzymała ten typ autoryzacji! Sam proces autoryzacyjny możliwy był dzięki nabyciu urządzenia Carbon Zapp CRU2R/40 z odpowiednim oprzyrządowaniem i oprogramowaniem VDO. Carbon Zapp jako producent maszyn do testowania wtryskiwaczy został wybrany jako jedyna marka autoryzowana przez VDO w zakresie wtryskiwaczy EU3,4,5. Nasza firma zakupiła także odpowiednie narzędzia VDO. Umożliwiło nam to dostęp do części zamiennych dostępnych jedynie dla autoryzowanej sieci VDO, oryginalnych danych testowych wtryskiwaczy VDO, a także procedury nadawania nowych kodów do wtryskiwaczy tzw. IIC bezpośrednio od VDO wg ich fabrycznych algorytmów. Wkrótce Carbon Zapp uruchomi specjalne oprogramowanie do ustalania odpowiedniej szczeliny powietrznej modułu piezo popularnie zwanego "cewką" na urządzeniu. Funkcja ta jest zablokowana jedynie dla autoryzowanej sieci VDO, której właśnie staliśmy się członkiem. Serdecznie zapraszamy do współpracy w zakresie testowania i regeneracji wtryskiwaczy VDO - Siemens - Continental. Nasze możliwości w zakresie ich serwisowania są jeszcze większe niż dotychczas.

Zobacz autoryzowany protokół VDO z testu wtryskiwacza EURO5 [plik PDF]

Film o Bosch Quality Scan

Film o regeneracji wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy

Naprawisz u nas także

Pompy diesla Common Rail, VP, PLD

Turbosprężarki wszystkich typów