Naprawa wtryskiwaczy regeneracja pompowtryskiwaczy Gdynia Pomorskie

Naprawa wtryskiwaczy regeneracja pompowtryskiwaczy Gdynia

Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy dla Gdyni w województwie pomorskim oraz dla całego Trójmiasta, w tym w Gdańska, Gdyni oraz Sopotu.

Przykład kodu dla tego miasta:
81-577 Gdynia

Wysyłasz do nas podzespoły do regeneracji? Nasze dane kontaktowe i kartę zlecenia znajdziesz w dziale Kontakt.
Firma Gładysek regeneruje wtryskiwacze Common Rail oraz naprawia pompowtryskiwacze. Naprawa pomp Common Rail i VP44 oraz turbosprężarek również nie jest nam obca. Serdecznie zapraszamy do współpracy w zakresie napraw tych podzespołów. Jak do nas trafić z Gdyni lub Trójmiasta, a także z Kościerzyny, Pruszcza Gdańskiego, Chojnic, Tucholi lub Brodnicy? Najszybciej będzie skorzystać z usług poczty lub kuriera. Naprawione elementy odeślemy w ten sam sposób, a cała naprawa nie powinna zająć więcej niż 3-4 dni robocze. Warto tyle zaczekąc zważając na 24 miesięczną gwarancję, której udzielamy. Nie martwimy się o ten czas, bo wiemy że nasze naprawione podzespoły pracują tak samo dobrze jak fabrycznie nowe. Pracujemy wyłącznie na oryginalnych częściach, a każdy podzespół po naprawie otrzymuje protokół, na którym sam możesz sprawdzić, że parametry zregenerowanych podzespołów odpowiadają nominalnym - zupełnie jak w nowych wtryskiwaczach i innych podzespołach, które regenerujemy.

Artykuły

Artykuły dotyczące układów wtryskowych diesla wtryskiwacz Common Rail, pompowtryskiwacz oraz pompa rozdzielaczowa, a także inne elementy systemu wtryskowego.

Autorzy
Jerzy Gładysek, Michał Gładysek
Gładysek Bosch Service Kraków